SUSIPAŽINKIME

Esu kvalifikuota grožio terapeutė – kosmetologė, turinti sveikatos mokslų profesinį bakalaurą (VIKO). Nuolat semiuosi profesinių žinių mokymuose bei seminaruose.

Grožio terapijos studija “Beauty Bar” specializuojasi daugiau į profesionalias veido ir kūno odos priežiūros procedūras su rūgštimis ir įranga. Bene didžiausi studijos išskirtinumai ir principai – požiūris į klientą, domėjimasis kosmetikos produktų sudėtimi, bei kuriamas artimas ir glaudus ryšys su klientais socialinėje erdvėje.

Karantino laikotarpiu buvau praradusi galimybę dirbti fiziškai. Nemeluosiu, koronaviruso pandemija paveikė klientų srautą, perdėliojo žmonių prioritetus, sumažino perkamąją galią. Visa ši situacija labiausiai “kerta” emociškai, nes būdamas jaunas, motyvuotas ir verslus negauni jokios pagalbos, negali planuoti ir numatyti į priekį. Kopdama į trečius metus, plečiu savo veiklą ir pristatau Jums savo pirmąjį projektą – tinklapį, kurio pagrindinės dvi funkcijos yra: patikimų kosmetikos produktų el.parduotuvė ir konsultacija nuotoliniu būdu!

Aš manau, kad noras rūpintis sveikata ir natūraliu grožiu pamažu auga, bet didžioji dauguma kolkas vis dar renkasi investuoti į išorę ir dirbtiną grožį. Nors tikrai džiūgauju kuomet susilaukiu žinučių, kad iš pagrindų keičiu žmonių požiūrį į grožį, sveikatą ir įsisenėjusius įpročius odos priežiūroje!

Kas dar nebuvote – perskaitykite nuoširdžius klientų atsiliepimus Facebook ir užsirašykite. Pažadu, kad tai virs gražia draugyste, sveikos odos būklės link!

Jūsų kosmetologė,