Paslaugų naudojimo sąlygos ir taisyklės

Sveiki atvykę į www.dominykajuskaite.lt!

Šiame dokumente yra apibrėžiamos įmonės MB Grožio terapijos studija svetainės https://dominykajuskaite.lt/ naudojimo taisyklės.

Svarbu suprasti šias sąlygas, nes turite su jomis sutikti, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis. Jeigu nesutinkate su šiame dokumente pateiktomis sąlygomis bei taisyklėmis privalote išeiti iš www.dominykajuskaite.lt.

Slapukai:

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda suasmeninti turinį bei skelbimus ir padeda analizuoti svetainės lankytojų srautą. Naršydami www.dominykajuskaite.lt svetainėje, priimate privalomuosius slapukus.

Slapukai yra nedideli informacijos elementai, išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Slapukai negali perduoti kenkėjiškų programų ar virusų.

Mes ir partneriai naudojame slapukus, leidžiančius kaupti ir prieiti prie asmeninių duomenų (pvz. naršymo informacija), kad galėtume personalizuoti turinį bei reklamas ir analizuoti svetainės srautus. Bet kuriuo metu galite keisti arba atšaukti slapukų sutikimus. Privalomiesiems slapukams jūsų sutikimas neprivalomas, kadangi jie veikia nuolatos. Priimdami mūsų svetainės slapukus, priimate ir mūsų partnerių slapukus.

Licencija:

visa www.dominykajuskaite.lt svetainė bei joje esantis turinys yra MB Grožio terapijos studija intelektinė nuosavybė. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Privalote laikytis šiame dokumente pateiktų taisyklių.

Jums yra draudžiama:

 • Kopijuoti ar pernaudoti bet kokį turinį iš www.dominykajuskaite.lt

 • Perparduoti, išnuomoti ar suteikti licenciją turiniui iš www.dominykajuskaite.lt

 • Dublikuoti ar kitaip bandyti atkartoti svetainės www.dominykajuskaite.lt turinį

 • Kitaip nelegaliai platinti svetainės www.dominykajuskaite.lt turinį

Ši sutartis įsigalioja nuo šio dokumento ir puslapio sukūrimo datos.

Kai kuriose svetainės sekcijose galite pasidalinti savo nuomone, bei informacija. MB Grožio terapijos studija neredaguoja, neskelbia ir neperžiūri svetainės lankytojų komentarų prieš jų paskelbimą svetainėje. Svetainės lankytojų komentarai neatspindi MB Grožio terapijos studija bei įmonės partnerių pažiūrų ir pozicijos. MB Grožio terapijos studija nepriisima atsakomybės už svetainės lankytojų komentarus bei bet kokią svetainės lankytojų komentarų sukeltą žalą ir nuostolius.

MB Grožio terapijos studija pasilieka teisę stebėti svetainės lankytojų komentarus ir pašalinti įžeidžiančius, netinkamus bei mūsų paslaugų teikimo taisykles pažeidžiančius komentarus.

Sutikdami su šiuo dokumentu, laiduojate, kad:

 • Skelbsite tik deramus komentarus mūsų svetainėje;

 • Jūsų komentarai nesikesina į įmonės intelektinę nuosavybę, nepažeidžiate trečiųjų šalių autorinių teisių bei prekės ženklų taisyklių;

 • Jūsų komentaruose nėra jokios įstatymus pažeidžiančios ar kitaip kenksmingos medžiagos, kuri gali būti traktuojama kaip kėsinimasis į kitų asmenų privatumą;

 • Jūsų komentarai nebus naudojami kitų įmonių ar nelegalių veiklų tikslingai reklamai.

Sutikdami su šiuo dokumentu taip pat suteikiate MB Grožio terapijos studija teisę naudoti, pergaminti, redaguoti bei suteikti kitiems asmenims teisę naudoti, redaguoti ar pergaminti jūsų komentarus visomis priemonėmis bei kanalais.

Mūsų turinio hipernuorodos:

Šios svetainės gali nukreipti lankytojus į mūsų svetainę per nuorodas be išankstinio patvirtinimo:

 • www.optimumderma.lt/dominyka-juskaite

 • www.facebook.com/beautybaranyksciai

  Turinio naudojimas:

Jūs sutinkate apginti mus bet kokiuose teisiniuose ginčuose, kilusiuose dėl jūsų svetainės naudojimo. Nuorodos negali atsirasti svetainėje, kuri yra (arba gali būti) interpretuojama kaip šmeižikiška, nusikalstama ar nelegali bei kuri pažeidžia arba palaiko trečiųjų šalių teisių pažeidimus.

Papildomos teisės:

Mes pasiliekame teisę paprašyti pašalinti paskelbtą nuorodą (ar nurodas) į mūsų svetainę. Jūs sutinkate nedelsiant pašalinti nuorodas po mūsų užklausos pateikimo. Mes taip pat pasiliekame teisę bet kuriuo momentu pakeisti savo paslaugų naudojimo taisykles bei nuorodų talpinimo politiką. Nuolat teikdami nuorodas į mūsų svetainę, jūs sutinkate laikytis šių sąlygų ir taisyklių.

Nuorodų šalinimas iš mūsų svetainės:

Jeigu mūsų svetainėje randate nuorodą, kuri jums yra nepriimtina, nedelsiant susisiekite su mumis. Mes apsvarstysime jūsų nuorodos pašalinimą iš mūsų svetainės, tačiau pasiliekame teisę jos nepašalinti arba neatsakyti į jūsų prašymą tiesiogiai.

Mes neužtikriname šios svetainės informacijos teisingumo. Mes negarantuojame informacijos užbaigtumo ar tikslumo, taip pat nesame įpareigoti atnaujinti svetainės informaciją.

Perspėjimas:

Negarantuojame, kad šioje svetainėjė esantis turinys yra tinkamas visose šalyse ar jurisdikcijose. Šis dokumentas:

 • neapriboja bei nepanaikina mūsų bei jūsų atsakomybės už mirtį ar traumas;

 • neapriboja mūsų bei jūsų atsakomybės už sukčiavimą;

 • neapriboja mūsų bei jūsų atsakomybės prieš valstybinius įstatymus; ineapriboja mūsų bei jūsų atsakomybės, kuri nėra apribojama valstybiniais įstatymais.

Apribojimai ir draudimai, nurodyti šioje sekcijoje ir kitose dokumento vietose: (a) yra taikomi ir ankstesnėms dokumento sekcijoms; bei (b) nustato atsakomybę šiam perspėjimui, įskaitant atsakomybę, atsiradus dėl sutarties ar numatytų taisyklių pažeidimo.

Tol, kol svetainėje bus teikiamos ''nemokamos'' paslaugos bei informacija, mes nebūsime atsakingi už bet kokius nuostolius bei praradimus. Pastebėję neaiškų turinį, labai prašome, informuokite el.paštu beautybarbydj@gmail.com arba telefonu +37062339429