close up photo of sliced orange fruits
close up photo of sliced orange fruits
green-leafed tree
green-leafed tree

Jeigu trumpai, esu grožio terapeutė - kosmetologė, turinti sveikatos mokslų bakalaurą (VIKO). Nuolat semiuosi profesinių žinių mokymuose bei seminaruose. Nuo mažens domiuosi sveikata, sąmoningumu, propaguoju liaudies mediciną, žinau, ką reiškia ieškoti sprendimų norint gyventi pilnavertį gyvenimą, todėl jau kurį laiką buriu žmones bendrystei, ieškančius įkvėpimo, palaikymo, atsakymų reumatoidinio artrito, santykio su savimi, aplinka, kūno ir jausmų pasaulio tema.
2018 m. pasinaudojusi Užimtumo tarnybos parama sukūriau sau mylimą darbo vietą - grožio terapijos studiją "Beauty Bar". Klientų atsiliepimuose galite įžvelgti mano tikrąsias vertybes ir kaip stipriai esu atsidavusi savo mylimui darbui!

Kopdama į trečius verslo metus, susikūriau šį savo tinklapį, kurio pagrindinė užduotis dalintis: savo paslaugomis, žiniomis, kruopščiai atrinktais produktais. Kadangi ne visi profesionalios kosmetikos tiekėjai leidžia viešinti produktų kainas, prekyba kosmetika vyksta susipažinus su Jūsų oda gyvai, profesionalų veido procedūrų metu, arba po jų, susiekus asmenine žinute, atidžiai peržvelgiant jau turimas Jūsų kosmetikos sudėtis. Šiuo metu galiu pasiūlyti ne tik profesionalios "Oda/Optimumderma", "Cell fusion C/expert", "The Organic Pharmacy pro formula" "Arcana" kosmetikos, bet ir kitų saugių, išskirtinių "VIVI", "Gentle day", "Biocos" produktų. Visi produktai renkami atsižvelgiant į sudėtis, poveikį ir saugumą sveikatai. Esami klientai jau turite galimybę matyti visą el. parduotuvės turinį - susisiekite dėl slaptažodžio asmenine žinute!

Mano misija - holistiškai spręsti Jūsų odos problemas bei auginti savo ir Jūsų išmintį, sąmoningumą, pasitikėjimą ir meilę sau, kuriant vidinę harmoniją bei grožį aplink ne tik išorėje, bet ir kiekvieno širdyse, mintyse. Turiu labai gražių svajonių-tikslų sukurti dar daugiau malonumo, sveikatos ir dėmesio mūsų visų kūnui ir sielai. Kiekvienas Jūsų atsiliepimas, rekomendacija, apsilankymas ar kitas palaikymas man labai svarbus. Ačiū visiems, už pasitikėjimą! Keliaukime kartu, sveikesnio gyvenimo link.

Jūsų saugus prieglobstis, visais su oda susijusiais klausimais,
Dominyka Juškaitė

Palaikyti nuo šiol galite -Contribee platformoje!

Turiu labai gražių svajonių-tikslų sukurti dar daugiau atvirumo, malonumo, sveikatos ir dėmesio mūsų visų kūnui ir sielai. Jūsų palaikymas man labai svarbus!

Daugiau atsiliepimų rasite soc. tinkluose!