close up photo of sliced orange fruits
close up photo of sliced orange fruits
green-leafed tree
green-leafed tree

Jeigu trumpai, esu grožio terapeutė - kosmetologė, turinti sveikatos mokslų bakalaurą (VIKO). Nuolat semiuosi profesinių žinių mokymuose bei seminaruose. Nuo mažens domiuosi sveikata, sąmoningumu, propaguoju liaudies mediciną, žinau, ką reiškia ieškoti priežąsčių ir sprendimų norint gyventi pilnavertį gyvenimą, todėl jau kurį laiką buriu žmones bendrystei, ieškančius įkvėpimo, palaikymo, gyvenimo būdo patarimo reumatoidinio artrito tema.

2018 m. pasinaudojusi Užimtumo tarnybos parama sukūriau sau mylimą darbo vietą - grožio terapijos studiją "Beauty Bar". Klientų atsiliepimuose galite įžvelgti mano tikrąsias vertybes ir kaip stipriai esu atsidavusi savo mylimui darbui!
Kopdama į trečius verslo metus, susikūriau šį savo tinklapį, kurio pagrindinė užduotis dalintis: savo paslaugomis, žiniomis, kruopščiai atrinktais produktais ateityje. Kadangi ne visi profesionalios kosmetikos tiekėjai leidžia viešinti produktų kainas, prekyba kosmetika vyksta susipažinus su Jūsų oda gyvai, profesionalų veido procedūrų metu, arba po, asmenine žinute, atidžiai peržvelgiant jau turimas Jūsų kosmetikos sūdėtis. Šiuo metu galiu pasiūlyti profesionalios "Oda/Optimumderma", "Cell fusion C/expert", "The Organic Pharmacy pro formula" kosmetikos.

Mano misija - padėti holistiškai išspręsti Jūsų (odos) problemas, pažinti ir prižiūrėti odą, auginti savo ir Jūsų išmintį, pasitikėjimą ir meilę sau, kuriant harmoniją bei grožį aplink.
Turiu labai gražių svajonių-tikslų sukurti dar daugiau malonumo, sveikatos ir dėmesio mūsų visų kūnui ir sielai. Kiekvienas Jūsų atsiliepimas, rekomendacija, apsilankymas ar kitas palaikymas man labai svarbus. Ačiū visiems, už pasitikėjimą. Keliaukime kartu, sveikesnio gyvenimo link!

Jūsų saugus prieglobstis, visais su oda susijusiais klausimais,
Dominyka Juškaitė

*Profesionalūs odos priežiūros produktai parduodami tik po odos būklės ir problemų įvertinimo, todėl susisiekite asmeniškai.

Daugiau atsiliepimų rasite soc. tinkluose!